Cup g.Sevastopolya to rifle - SSK 'ALFA-VYSTREL', Sevastopol Inkerman, st. Karernaya 2. Briefings, registration na match. Match to prakticheskoy strelbe (IPSC)

Cup g.Sevastopolya to rifle - SSK "ALFA-VYSTREL"

Cup g.Sevastopolya to rifle - SSK "ALFA-VYSTREL"

Level II. Rifle, Inkerman, st. Karernaya 2, Sevastopol, Russia

Match dates: from 04.11.2018 to 04.11.2018
Number of stages: 9
Minimum rounds: 132
Number of squads: 4
Shooters per squad: 12
Participation fee: 3000, komanda 1000
Match arranged by: OSOO FPSR FPS g.Sevastopolya pri podderzhke SSK "Alfa-vystrel"
Match director: Ivantsov Dmitriy
RM: Romanov Evgeniy
SO: Borodin Dmitriy
Stages design: Elovikov Andrey
Contacts: , +79781415437, +79788535596
Briefings

Registration: pay on arrival.
Registration deadline: 03.11.2018

Match finished 04.11.2018

match results


Match description

Schedule:

3.11 - 12.00 - prematch dlya ROs and ofitsialnykh lits.                               

4.11 -  08.00-09.00 - registration, 

            08.15-09.00 - zeroing.

            09.15            - shooting start

Prematch

Drobotenko E.V. (RU, open semi-auto/minor)

Ivantsov D.V. (RU, open semi-auto/minor)

Elovikov A.V. (RU, open semi-auto/minor)

Maksimov A.V. (RU, open semi-auto/minor)

Kistichenko K.S. (RU, open semi-auto/minor)

Lyubinetskiy L.Yu. (RU, open semi-auto/minor)

Buyanov R.B. (RU, open semi-auto/minor)

Vasilchenko A.V. (RU, standard semi-auto/minor)

Kravtsov S.V. (RU, open semi-auto/minor)

Emin E.E. (RU, open semi-auto/minor)

Idrisov R.Sh. (RU, open semi-auto/minor)

Teremkov A.N. (RU, standard semi-auto/minor)

Squad 1

Mustakaev D.F. (RU, open semi-auto/minor)

Nazarov A.Yu. (RU, standard semi-auto/minor)

Mikhaylov V.V. (RU, open semi-auto/minor)

Mishchenko A.S. (RU, open semi-auto/minor)

Khmelnitskiy A.V. (RU, open semi-auto/minor)

Dyachenko A.V. (RU, open semi-auto/minor)

Alborov A.Kh. (RU, standard semi-auto/minor)

Ermakov A.S. (RU, standard semi-auto/minor)

Semenov A.N. (RU, standard semi-auto/minor)

Squad 2

Nikonov A.V. (RU, standard semi-auto/minor)

Nagaynik A.A. (RU, open semi-auto/minor)

Pak S.V. (RU, standard semi-auto/minor)

Gerus Yu.V. (RU, open semi-auto/minor)

Miroshnikov P.N. (RU, standard semi-auto/minor)

Vanyushkin D.E. (RU, open semi-auto/minor)

Oleshchuk S.I. (RU, standard semi-auto/minor)

Tyatykh I.N. (RU, open semi-auto/minor)

Yelshin S.Yu. (RU, open semi-auto/minor)

Svatikov G.V. (RU, open semi-auto/minor)

Squad 3

Inozemtsev A.V. (RU, standard semi-auto/minor)

Naumenko A.S. (RU, standard semi-auto/minor)

Kurtiev T.A. (RU, standard semi-auto/major)

Gurenkov A.O. (RU, open semi-auto/minor)

Myagkov A.A. (RU, standard semi-auto/minor)

Amurov O.P. (RU, standard semi-auto/minor)

Dobrovolskiy G.O. (RU, standard semi-auto/minor)

Demidov A.G. (RU, standard semi-auto/minor)

Usmanov S.D. (RU, standard semi-auto/minor)

Korolev A.Yu. (RU, standard semi-auto/minor)

Squad 4

Komarnitskiy A.N. (RU, standard semi-auto/minor)

Bondar S.L. (RU, open semi-auto/minor)

Khoronenko A.V. (RU, open semi-auto/minor)

Mityunin D.A. (RU, open semi-auto/minor)

Kornov S.A. (RU, open semi-auto/minor)

Tkachenko V.V. (RU, standard semi-auto/minor)

Kononenko P.A. (RU, open semi-auto/minor)

Rasskazov A.V. (RU, open semi-auto/minor)

Melnik M.V. (RU, standard semi-auto/major)

Waiting list

« back to the match calendar

Blog about practical shooting   About project   FAQ   Help   Matches results   Tickers   Kalendar v forme iCal       Feedback form   Privacy policy   Terms of use © 2011-2018 Elgoda UAB