'Den morzha'. Shotgun. (Open Cup Bryanskoy oblasti), Bryansk Strelkovyy klub 'Bryansk', Bryanskaya region, Bryanskiy rayon, selo Oktyabrskoe, ul Zaozernaya 1. Briefings, registration na match. Match to prakticheskoy strelbe (IPSC)

"Den morzha". Shotgun. (Open Cup Bryanskoy oblasti)

Level II. Shotgun, Strelkovyy klub "Bryansk", Bryanskaya region, Bryanskiy rayon, selo Oktyabrskoe, ul Zaozernaya 1, Bryansk, Russia

Match dates: from 24.11.2018 to 24.11.2018
Number of stages: 12
Minimum rounds: 178
Number of squads: 12
Shooters per squad: 7
Participation fee: 4000 RUB
Match arranged by: Strelkovyy klub "Bryansk"
Match director: Evgeniy Lovtsov
SO: Finogenov Aleksey
Stages design: Evgeniy Lovtsov
Contacts: , +7 920 8610507 Evgeniy.
Briefings

Registration: pay on arrival.
Registration deadline: 22.11.2018

Map

marshrut v Google.Maps

Match description

Sezon prodolzhaetsya!
Samye tochnye, bystrye and morozoustoychivye priglashayutya na ruzheyno - PCCshnuyu BITVU!
Match yavlyaetsya Otkrytym Kubkom Bryanskoy oblasti, to IPSC - II level.

RSS V OTDELNOM ZAChETE!!!!

Druzheskaya atmosfera and goryachiy chay garantiruyutsya(dazhe khamam).

DROB: 162
KARTECh(ne bolee 9 kartechin): 8
PULYa: 8


23.11.2018
Prematch 09:00 - 16:00

24.11.2018
Registration: 07:30-8:30
Osnovnoy match: 08:30 - 12:00
Obed: 12:00-13:00
Osnovnoy match: 13:00 - 16:00
Awarding: 17:00

Usloviya dlya ROs:
Prozhivanie from 23.11 na 24.11
Pitanie 24.11(zavtrak and obed).
Paid: 3000, dlya strelyayushchikh ROs - 1500.

Prematch

Deyviz E.A. (RU, open/major)

Kazartsev A.I. (RU, standard/major)

Kashchenko A.G. (RU, open/major)

Nikolaychuk S.N. (RU, standard/major)

Chukhareva E.V. (RU, open/major)

Sukhovey Y.A. (BY, rifle 9x19/major)

Kurnosau A.Y. (BY, rifle 9x19/major)

Raychenok A.N. (BY, rifle 9x19/major)

Squad 1

Bragin A.S. (RU, open/major)

Kichaykin M.S. (RU, open/major)

Skorobogatov A.V. (RU, open/major)

Dudin S.V. (RU, open/major)

Mashchenko P.N. (RU, open/major)

Squad 2

Yakutik V. (BY, open/minor)

Sviryd K. (BY, open/major)

Kharitonov V.V. (RU, rifle 9x19/major)

Siuniakou A. (BY, rifle 9x19/major)

Grinevich D. (BY, rifle 9x19/major)

Yakutik V. (BY, rifle 9x19/major)

Kushunin A.A. (BY, rifle 9x19/major)

Squad 3

Taranosova A.V. (RU, open/major)

Taranosov A.V. (RU, rifle 9x19/major)

Rezanov E.V. (RU, open/major)

Vakatsienko V.I. (RU, open/major)

Konev K.Yu. (RU, open/major)

Izvekov I.V. (RU, open/major)

Squad 4

Squad 5

Shvetsov V.D. (RU, open/major)

Pitirimov S.V. (RU, open/major)

Ageev A.S. (RU, open/major)

Squad 6

Zepalin D.Yu. (RU, standard/major)

Boytsov E.V. (RU, standard/major)

Goryushev D.N. (RU, standard/major)

Kleymenov S.V. (RU, standard/major)

Beltser D.P. (RU, standard/major)

Squad 7

Lykov A.A. (RU, open/minor)

Squad 8

Kulakov R.A. (RU, standard/major)

Chernenko A.V. (RU, rifle 9x19/major)

Khovanskiy A.O. (RU, open/major)

Shorvaev A.E. (RU, rifle 9x19/major)

Popov V.V. (RU, open/major)

Burov M.A. (RU, rifle 9x19/major)

Girin V.V. (RU, rifle 9x19/major)

Squad 9

Ukolov S.V. (RU, rifle 9x19/major)

Geraskin A.I. (RU, rifle 9x19/major)

Averkin D.L. (RU, rifle 9x19/major)

Squad 10

Romanov M.A. (RU, open/major)

Denisov A.M. (RU, open/major)

Melnikov R.V. (RU, open/major)

Golovanov S.A. (RU, open/major)

Kasatkin A.V. (RU, open/major)

Squad 11

Mazurov Yu.N. (BY, open/major)

Bertosh V. (BY, open/major)

Andrushchenko A.N. (BY, standard/major)

Gurskiy I.G. (BY, open/major)

Tserpilouski A. (BY, open/major)

Squad 12

Subbotin V.O. (RU, open/major)

Shibaev S.A. (RU, open/major)

Waiting list

Dyachenko D.G. (RU, open/major)

Smirnov I.Yu. (RU, open/major)

Fortunatov S.B. (RU, open/major)

Kalinin O.V. (RU, open/major)

Krupenin V.N. (RU, rifle 9x19/major)

Filonenko D.V. (RU, open/major)

You should authorize to register on matches and/or change your profile details.

« back to the match calendar

Blog about practical shooting   About project   FAQ   Help   Matches results   Tickers   Kalendar v forme iCal       Feedback form   Privacy policy   Terms of use © 2011-2018 Elgoda UAB