Cup Moskvy (final), CPS Cup Masters final, Moscow ANO DPO ' Tsentr Prakticheskoy Strelby'. Briefings, registration na match. Match to prakticheskoy strelbe (IPSC)

Cup Moskvy (final), CPS Cup Masters final

Level III. Handgun, ANO DPO " Tsentr Prakticheskoy Strelby", Moscow, Russia

Match dates: from 07.12.2018 to 09.12.2018
Number of stages: 14
Minimum rounds: 250
Number of squads: 32
Shooters per squad: 5
Participation fee: 6000
Ammo cost at the range: 18r (9kh19 TPZ) 23r (.40 TPZ)
Match arranged by: FPS g.Moskvy, ANO DPO "TsPS"
Match director: Fyedorov Roman
Contacts: , 8-903-964-18-83
Briefings
Match invitation
Match schedule

Registration: registration tolko v list ozhidaniya, vybor skvoda osushchestvlyaetsya tolko posle podtverzhdeniya zayavki organizatorom matcha.
Registration deadline: 30.11.2018

Match description

ANO DPO "TsPS" 

INN 9701010395

raschetnyy schet:

 40703810100000000292 v TKB BANK PAO Moscow

korr. schet: 30101810800000000388

BIK 044525388

naznachenie platezha: "Paid registratsionnogo vznosa za uchastie v matche Cup Moskvy final F.I.O."

Bez naloga (NDS)!

Vozmozhna oplata nalichnymi to adresu:

Moscow, Derbenevskaya nab., bd.17, korp.3

Shooter samostoyatelno vybiraet squad. Place v skvode garantiruetsya tolko posle oplaty reg. vznosa and podtverzhdeniya a new shooter organizatorami matcha. Dlya podtverzhdeniya uchastiya neobkhodimo send foto or skrinshot oplachennoy kvitantsii na el. adres:

Skvoda 29-32 PREMATCh!!!

Squad 1

Squad 2

Altynov M.E. (RU, production/minor)

Pantyukhin D.V. (RU, standard/major)

Venetskiy A.V. (RU, production/minor)

Terenteva A.K. (RU, standard/minor)

Lantsman L.G. (RU, classic/minor)

Squad 3

Lipatov S.A. (RU, standard/minor)

Stepanov P.V. (RU, standard/minor)

Burchuladze N.S. (RU, standard/major)

Squad 4

Zaugolnikov I.V. (RU, standard/minor)

Galstyan A.D. (RU, standard/major)

Voytov V.A. (RU, production/minor)

Squad 5

Kuznetsova D.Yu. (RU, open/minor)

Dorofeev S.A. (RU, standard/minor)

Menyalkin V.V. (RU, production/minor)

Rogov A.A. (RU, production/minor)

Squad 6

Langner A.V. (RU, standard/minor)

Drozdov R.S. (RU, standard/minor)

Squad 7

Maksimov K.V. (RU, production/minor)

Konkov S.N. (RU, open/major)

Fabianchuk S.V. (RU, production/minor)

Polyakov A.V. (RU, production/minor)

Fedorov A.S. (RU, production/minor)

Squad 8

Pishchulyev A.V. (RU, production/minor)

Squad 9

Sanzharevskiy A.D. (RU, production/minor)

Belov M.P. (RU, standard/minor)

Kreyndlin B.L. (RU, production/minor)

Rogachyev D.V. (RU, standard/minor)

Uskov V.A. (RU, production/minor)

Squad 10

Getmanovich V.Z. (RU, production/minor)

Kamenskikh A.A. (RU, production/minor)

Romanov I.S. (RU, standard/minor)

Saprykin A.V. (RU, standard/major)

Squad 11

Kondrukh A.A. (RU, production/minor)

Fedorov K.A. (RU, production/minor)

Kondrukh A.I. (RU, open/minor)

Romanov A.L. (RU, production/minor)

Nikiforova E.A. (RU, production/minor)

Squad 12

Zudin D.I. (RU, production/minor)

Tsapin I.V. (RU, standard/minor)

Syuryaev R.V. (RU, production/minor)

Morozov V.Yu. (RU, production/minor)

Balakin G.S. (RU, production/minor)

Squad 13

Fyedorov R.V. (RU, production/minor)

Novokshonov V.B. (RU, standard/minor)

Kuryanova M.M. (RU, production/minor)

Onikienko E.V. (RU, standard/minor)

Uvarov D.V. (RU, production/minor)

Squad 14

Tysyachnyy S.I. (RU, standard/major)

Shapkin K.V. (RU, production/minor)

Ivanov A.I. (RU, production/minor)

Kudashov K.V. (RU, production/minor)

Chemereva E.N. (RU, production/minor)

Squad 15

Ternovskiy A.I. (RU, standard/minor)

Ternovskaya L.A. (RU, classic/minor)

Kuyumzhi A.I. (RU, open/major)

Nesytov V.V. (RU, production/minor)

Squad 16

Krysin P.A. (RU, production/minor)

Vasyutichev A.S. (RU, standard/minor)

Ongoev N.A. (RU, production/minor)

Zinovev A.V. (RU, classic/minor)

Korotkiy D.A. (RU, production/minor)

Squad 17

Komlev A.V. (RU, production/minor)

Novikov D.S. (RU, production/minor)

Stefanyuk V.S. (RU, standard/minor)

Samodumskiy S.A. (RU, production/minor)

Miroshnichenko A.V. (RU, production/minor)

Squad 18

Molchanov S.V. (RU, production/minor)

Zobkov A.V. (RU, standard/minor)

Nikitin O.A. (RU, production/minor)

Mishnyeva A.P. (RU, production/minor)

Potapenko E.V. (RU, production optics/minor)

Squad 19

Nikitin N.Yu. (RU, production/minor)

Tyulenev A.E. (RU, production/minor)

Melkova O.L. (RU, standard/minor)

Koksharov N.A. (RU, production/minor)

Posadkov A.N. (RU, production/minor)

Squad 20

Chekshina V.E. (RU, revolver/minor)

Egorov D.V. (RU, standard/minor)

Kolyshkov D.A. (RU, production/minor)

Ryaplov P.A. (RU, production/minor)

Squad 21

Abramov I.A. (RU, production/minor)

Abramova T.M. (RU, standard/minor)

Salomatin Yu.V. (RU, standard/minor)

Gunkin I.D. (RU, standard/major)

Kuznetsov Yu.D. (RU, open/minor)

Squad 22

Yanov A.S. (RU, production/minor)

Squad 23

Babayan M.G. (RU, standard/minor)

Denisov A.G. (RU, standard/minor)

Kopylov A.V. (RU, standard/minor)

Borodaev S.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Voronov A.K. (RU, production/minor)

Squad 24

Mashurov M.N. (RU, standard/minor)

Sharovatov A.M. (RU, standard/minor)

Lavrinenko A.A. (RU, open/major)

Mashurov A.N. (RU, standard/minor)

Mashurov G.N. (RU, standard/minor)

Squad 25

Sadykova E.V. (RU, production/minor)

Mitishev R.R. (RU, classic/minor)

Amirov R.R. (RU, classic/minor)

Petrushin E.B. (RU, classic/minor)

Gorbacheva I.V. (RU, production/minor)

Squad 26

Pushkarev S.A. (RU, classic/minor)

Mezentsev S.Yu. (RU, standard/minor)

Ekkert N.Ya. (RU, standard/minor)

Onshin N.V. (RU, standard/major)

Petrykin D.P. (RU, standard/major)

Squad 27

Potekhin V.Yu. (RU, classic/minor)

Abrosimov I.V. (RU, production/minor)

Iodko O.A. (RU, standard/minor)

Deryabin I.S. (RU, production/minor)

Kozlov D.E. (RU, production/minor)

Squad 28

Pakhomov D.P. (RU, production/minor)

Rozanov Yu.A. (RU, classic/minor)

Kulishov A.V. (RU, classic/minor)

Aliev T.R. (RU, production/minor)

Chulenko Ya.V. (RU, classic/minor)

Squad 29

Sokolov D.A. (RU, standard/major)

Andreev S.B. (RU, classic/minor)

Squad 30

Squad 31

Rudov S.Yu. (RU, open/minor)

Gubin I.N. (RU, standard/minor)

Shchyegolev I.O. (RU, open/minor)

Ostrovenko V.E. (RU, open/minor)

Rudov A.S. (RU, open/minor)

Squad 32

Malyshev V.V. (RU, production/minor)

Waiting list

Soldetskiy S.G. (RU, open/minor)

Elbaev A.B. (RU, production/minor)

Panachev L.G. (RU, production/minor)

Efimova E.E. (RU, standard/major)

Petrov D.A. (RU, production/minor)

Fadeeva E.A. (RU, production/minor)

Mendelev P.V. (RU, classic/minor)

Voytelev K.S. (RU, production/minor)

Anashkin A.G. (RU, modified/minor)

Plekhanov D.Yu. (RU, standard/minor)

Khvatikov A.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Kazakova E.V. (RU, production/minor)

Gromadzkiy K.B. (RU, production/minor)

Sikharulidze L.M. (RU, open/major)

Taldykin V.Yu. (RU, open/major)

Bychkov A.N. (RU, standard/minor)

Pochkaenko A.A. (RU, production/minor)

Aleksandrov V.A. (RU, production/minor)

Glagolev N.M. (RU, rifle 9x19/minor)

Basov A.N. (RU, open/minor)

Lyskin P.V. (RU, production/minor)

Manturov E.D. (RU, production/minor)

Denisov V.G. (RU, standard/minor)

Budnitskiy M.V. (RU, production/minor)

Tsernikel V.A. (RU, production/minor)

Kokurin G.L. (RU, production/minor)

Abdulin K.A. (RU, classic/minor)

Kuznetsov A.S. (RU, production/minor)

Morozov I.V. (RU, production/minor)

Ilin A.N. (RU, production/minor)

Ilina M.I. (RU, standard/minor)

Kalita V.A. (RU, standard/minor)

Shpigel O.L. (RU, production/minor)

Gordeychuk E.A. (RU, standard/minor)

Olichek D.A. (RU, production/minor)

Shain M.K. (RU, production/minor)

Pashov A.V. (RU, production/minor)

Kostyuk Ya.A. (RU, production/minor)

Makoev A.R. (RU, standard/minor)

Prosvirov O.A. (RU, rifle 9x19/minor)

Oskirko S.D. (RU, open/major)

Kornov S.A. (RU, rifle 9x19/minor)

Obukh D.S. (RU, standard/minor)

Budarin G.A. (RU, standard/major)

Rodin A.S. (RU, standard/minor)

Simonenko V.A. (RU, production/minor)

Languev I.A. (RU, production/minor)

Kirchenov A.Yu. (RU, standard/minor)

Matvienko D.Yu. (RU, classic/minor)

Sotnikov D.N. (RU, standard/minor)

Larin V.Yu. (RU, standard/major)

Shobekov B.B. (RU, production/minor)

Eskov O.A. (RU, production/minor)

Voyno A.A. (RU, rifle 9x19/minor)

Ampleev M.N. (RU, standard/minor)

Pashkov G.G. (RU, standard/minor)

Kosterev R.N. (RU, rifle 9x19/minor)

Biletskiy V.V. (RU, production/minor)

Trofimov V.V. (RU, production/minor)

Yumartova N.M. (RU, production/minor)

Cherepov A.V. (RU, production/minor)

Tsypkovskaya I.A. (RU, production/minor)

Chuev A.V. (RU, open/major)

Tkachev P.A. (RU, rifle 9x19/minor)

Semenov K.A. (RU, production/minor)

Avinkin S.V. (RU, production/minor)

Kireytseva M.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Kuzmin A.A. (RU, production/minor)

Geyko P.E. (RU, standard/minor)

Gamburg M.M. (RU, standard/major)

Orlov S.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Rzhevskiy D.A. (RU, rifle 9x19/minor)

Rudenko A.I. (RU, production/minor)

Puzyrev A.N. (RU, standard/minor)

Omelyanyuk D.A. (RU, standard/minor)

Pochepko A.I. (RU, production/minor)

Pliner A.S. (RU, rifle 9x19/minor)

Zaytsev V.O. (RU, classic/minor)

Sumin P.A. (RU, production/minor)

Maksimov A.V. (RU, standard/minor)

Neshel A.M. (RU, production/minor)

Efimov V.I. (RU, rifle 9x19/minor)

Krasnopolskiy M.Yu. (RU, rifle 9x19/minor)

Pavelev R.S. (RU, rifle 9x19/minor)

Orlov P.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Bokiy B.E. (RU, rifle 9x19/minor)

Spiryaev I.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Sazonov V.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Shvetsov V.D. (RU, production/minor)

Deledivka I.V. (RU, production/minor)

Zhazhkov B.N. (RU, rifle 9x19/minor)

Ermolov V.A. (RU, standard/minor)

Kirisenko A.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Kantemirov B.M. (RU, rifle 9x19/minor)

Ivanov S.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Kantemirov G.B. (RU, rifle 9x19/minor)

Kantemirov Kh.B. (RU, rifle 9x19/minor)

Taranosov A.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Mazalov A.A. (RU, rifle 9x19/minor)

Medvednikov O.V. (RU, production/minor)

Mukhametshin R.M. (RU, standard/minor)

Miroshnikov D.P. (RU, standard/minor)

You should authorize to register on matches and/or change your profile details.

« back to the match calendar

Blog about practical shooting   About project   FAQ   Help   Matches results   Tickers   Kalendar v forme iCal       Feedback form   Privacy policy   Terms of use © 2011-2018 Elgoda UAB