Chempionat Ryazanskoy oblasti to prakticheskoy strelbe from handgun, Ryazan Ryazan, vo. Prizheleznodorozhnaya 52, SSK VIKING. Briefings, registration na match. Match to prakticheskoy strelbe (IPSC)

Championship Ryazanskoy oblasti to prakticheskoy strelbe from handgun

Level II. Handgun, Ryazan, vo. Prizheleznodorozhnaya 52, SSK VIKING, Ryazan, Russia

Match dates: from 17.11.2018 to 18.11.2018
Number of stages: 8
Minimum rounds: 110
Number of squads: 7
Shooters per squad: 6
Participation fee: 1500r from patronami kluba, 2500- so svoimi patronami +arenda oruzhiya 500 RUR
Ammo cost at the range: 15 RUR
Match arranged by: FPSR Ryazanskoy oblasti, SSK VIKING
Match director: ERMOLAEV A V.
RM: ERMOLAEV A.V.
Stages design: ERMOLAEV A.V.
Contacts: , 89105033366
Match webpage: http://[email protected]
Briefings
Match regulations

Registration: pay on arrival.
Registration deadline: 18.11.2018

Match finished 18.11.2018

match results


Match description

Skorost and tochnost- deviz etogo matcha. 8 uprazhneniy na ploshchadke strelkovogo kluba Viking.
Schedule:
17.11: 
9.00-12.00-1squad
12.00-15.00-2squad
15.00-18.00-3squad
18.00-21.00-4squad
18.11:
9.00-12.00-5squad
12.00-15.00-6squad
15.00-18.00-7squad
18.30- award ceremony.

Squad 1

Cherpalkin A.V. (RU, production/minor)

Kosov I.N. (RU, production/minor)

Squad 2

Saprykin A.V. (RU, standard/major)

Brezhnev A.V. (RU, standard/major)

Makov R.A. (RU, standard/minor)

Ivanova D.A. (RU, standard/minor)

Minashkin M.Yu. (RU, production/minor)

Vishnevetskaya A.S. (RU, standard/minor)

Squad 3

Gadliya I.A. (RU, standard/minor)

Khalimov V.V. (RU, standard/minor)

Voronov N.V. (RU, standard/minor)

Kheylik A.Yu. (RU, standard/major)

Ezhov E.G. (RU, production/minor)

Rayfl-Kheylik A.Yu. (RU, rifle 9x19/minor)

Squad 4

Ermolaev A.V. (RU, production/minor)

Chertoritskiy L.M. (RU, production/minor)

Squad 5

Zaugolnikov I.V. (RU, standard/minor)

Komlev A.V. (RU, production/minor)

Sofronov I.O. (RU, rifle 9x19/minor)

Squad 6

Slesarev A.S. (RU, production/minor)

Squad 7

Potekhin V.Yu. (RU, standard/minor)

Bakhmetev S.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Iodko O.A. (RU, standard/minor)

Waiting list

Mezentsev S.Yu. (RU, standard/minor)

Kuzmin A.A. (RU, production/minor)

Zagitov T.R. (RU, production/minor)

Kizilov A.V. (RU, production/minor)

Voytelev K.S. (RU, production/minor)

Necheporuk A.V. (RU, standard/minor)

« back to the match calendar

Blog about practical shooting   About project   FAQ   Help   Matches results   Tickers   Kalendar v forme iCal       Feedback form   Privacy policy   Terms of use © 2011-2018 Elgoda UAB