Open Championship goroda Chelyabinska to prakticheskoy strelbe iz pnevmaticheskogo pistoleta, g. Chelyabinsk, pr. Lenina, 76 (strelkovyy range YuUrGU). Briefings, registration na match. Match to prakticheskoy strelbe (IPSC)

Open Championship goroda Chelyabinska to prakticheskoy strelbe iz pnevmaticheskogo pistoleta

Open Championship goroda Chelyabinska to prakticheskoy strelbe iz pnevmaticheskogo pistoleta

Level I. Handgun, g. Chelyabinsk, pr. Lenina, 76 (strelkovyy range YuUrGU), Russia

Match dates: from 09.12.2018 to 09.12.2018
Number of stages: 7
Minimum rounds: 100+
Number of squads: 2
Shooters per squad: 11
Participation fee: 1000
Match arranged by: Strelkovyy range YuUrGU
Match director: Zinchenko Andrey
SO: Puzanov Dmitriy
Contacts: , +7 9227436197
Match webpage: http://tir.susu.ru

Registration: pay on arrival.
Registration deadline: 08.12.2018

Match finished 09.12.2018


Match description

9.30 v strelkovom tire YuUrGU (pr. Lenina, 76) sostoitsya registration uchastnikov, postroenie, opening ceremony sorevnovaniy.
10.00-12.30 1 squad v pnevmaticheskom tire (3 uprazhneniya), 2 squad v ognestrelnom tire (3 uprazhneniya, plyus dopolnitelnoe interaktivnoe uprazhnenie).
S 12.30 to 13.30 pereryv (obed)
13.30-16.00 1 squad v ognestrelnom tire, 2 squad v pnevmaticheskom tire.
16.00-16.30 pereryv na chay.
16.30-17.30 Duel v pnevmaticheskom tire.
17.30 ITOGI (torzhestvennoe award ceremony, postroenie v ognestrelnom tire)

Weapon, gaz and shary predostavlyaet range YuUrGU!

Squad 1

Zinchenko A.Yu. (RU, standard/minor)

Sharipov A.K. (RU, standard/minor)

Gushchin D.S. (RU, standard/minor)

Saveleva P.K. (RU, standard/minor)

Fakhritdinova V.R. (RU, standard/minor)

Golovin R.D. (RU, standard/minor)

Polyakov M.A. (RU, standard/minor)

Mushchinskikh D.V. (RU, standard/minor)

Mushchinskikh V.O. (RU, standard/minor)

Tarasov O.N. (RU, standard/minor)

Squad 2

Shakhov S.S. (RU, standard/minor)

Shalimov A.V. (RU, standard/minor)

Andronov V.N. (RU, standard/minor)

Shalimov E.V. (RU, standard/minor)

Ogorodnikov Ya.O. (RU, standard/minor)

Musin A.A. (RU, standard/minor)

Salnikov N.S. (RU, standard/minor)

Poskotin E.D. (RU, standard/minor)

Kuznetsov O.E. (RU, standard/minor)

Nazarov V.P. (RU, standard/minor)

Waiting list

« back to the match calendar

Blog about practical shooting   About project   FAQ   Help   Matches results   Tickers   Kalendar v forme iCal       Feedback form   Privacy policy   Terms of use © 2011-2018 Elgoda UAB