Open Cup g.Simferopolya ', Simferopol ulitsa Bespalova, 103. Briefings, registration na match. Match to prakticheskoy strelbe (IPSC)

Open Cup g.Simferopolya "

Level I. Handgun, ulitsa Bespalova, 103, Simferopol, Russia

Match dates: from 24.11.2018 to 25.11.2018
Number of stages: 5
Minimum rounds: 100
Number of squads: 4
Shooters per squad: 10
Participation fee: 3000 RURdlya chlenov fpsr. 1000r dlya sotrudnikov.2000r oplata vznosa za komandu
Match arranged by: KROSO "FPS" and ANO DPO "SSK Dubrovnik"
Match director: Lyubinetskiy Leonid Yurevich
RM: Kondratenko Aleksey Andreevich
SO: Borodin Dmitriy Stanislavovich
Stages design: Kondratenko Aleksey Andreevich
Contacts: , +79788525787
Briefings

Registration: shooter can choose any squad with empty slots, but slot reservation will be done only after request approval from match organizers.
Registration deadline: 23.11.2018

Match description

Uvazhaemye strelki, v svyazi from tragediey v Kerchand match perenositsya na konets noyabrya.

Open Cup g. Simferopolya " to prakticheskoy strelbe from handgun/

INN: 9102224976
KPP: 910201001
OGRN: 1179102003740
OKPO: 06711268
Raschetnyy schet: 40703810340130000100
Bank: RNKB BANK (PAO)
BIK: 043510607
Korr. schet: 30101810335100000607
Yuridicheskiy adres: 295023, Krym Resp, Simferopol g, Bespalova ul, dom v 103

Prematch

Kondratenko A.A. (RU, classic/minor)

Pak S.V. (RU, standard/minor)

Tsyganov A.N. (RU, standard/minor)

Lyubinetskiy L.Yu. (RU, standard/minor)

Borodin D.S. (RU, production/minor)

Squad 1

Mityunin D.A. (RU, standard/minor)

Patoka S.V. (RU, standard/minor)

Krapivenko V.E. (RU, standard/minor)

Dobrovolskiy G.O. (RU, standard/minor)

Naumenko A.S. (RU, standard/minor)

Demidov A.G. (RU, standard/minor)

Amurov O.P. (RU, standard/minor)

Stalina D.V. (RU, standard/minor)

Squad 2

Drobotenko E.V. (RU, production/minor)

Inozemtsev A.V. (RU, production/minor)

Myagkov A.A. (RU, standard/minor)

Davydov A.A. (RU, standard/minor)

Litvinenko L.A. (RU, standard/minor)

Squad 3

Kubryak V.V. (RU, standard/minor)

Dombrovskiy S.V. (RU, production/minor)

Vorobev S.S. (RU, classic/minor)

Koshmanyuk A.Yu. (RU, classic/minor)

Squad 4

Gusev yu.v. (RU, standard/minor)

Antsiferov M.S. (RU, standard/minor)

Yakimov S.Yu. (RU, production/minor)

Sidorov g.a. (RU, standard/minor)

Karelin A.R. (RU, standard/minor)

Sapozhnikov R.Yu. (RU, standard/minor)

Waiting list

Trifonov bd.s. (RU, standard/minor)

You should authorize to register on matches and/or change your profile details.

« back to the match calendar

Blog about practical shooting   About project   FAQ   Help   Matches results   Tickers   Kalendar v forme iCal       Feedback form   Privacy policy   Terms of use © 2011-2018 Elgoda UAB