'Tam gde my, tam pobeda' PCC V&S HANDGUN, Novosibisk g. Novosibisk st. Prospekt Karla Marksa 30. Briefings, registration na match. Match to prakticheskoy strelbe (IPSC)

"Tam gde my, tam pobeda" PCC V&S HANDGUN

"Tam gde my, tam pobeda" PCC V&S HANDGUN

Level I. Handgun, g. Novosibisk st. Prospekt Karla Marksa 30, Novosibisk, Russia

Match dates: from 24.11.2018 to 24.11.2018
Number of stages: 6
Minimum rounds: 115
Number of squads: 2
Shooters per squad: 12
Participation fee: 2800 RUR sotrudnikam silovykh struktur, pri nalichii udostovereniya, skidka 50%
Ammo cost at the range: 15 RUR (sverkh limita 120)
Match arranged by: SSK "Sibir"
Match director: Zakharenko Aleksey
Contacts: , 37-000-00

Registration: pay on arrival.
Registration deadline: 23.11.2018

Match description

Warning! Registratsionnyy vznos from ofitsialnykh lits klubov, privozyashchikh weapon dlya svoikh shooters, ne vzymaetsya. (sootvetstvenno and vklyuchennykh v stoimost patronov ne pologaetsya)

U mnogikh shooters davno stoit vopros chto bystree and effektivnee v usloviyakh ogranichennogo prostranstva PISTOLET or KARABIN PCC?

Dannyy match provoditsya v formate RSS V&S HANDGUN of team formiruyutsya to etomu-zhe printsipu, PCC otdelno  Handgun otdelno, ZAChET OBShchIY!

Vse strelki registriruyutsya v one "otkrytyy" division, to itogu matcha budet yasno kakoy vid oruzhiya number 1.

Arenda oruzhiya: Viking-500 RUR, CZ-900 RUR, Sayga 9-500 RUR za match.
match provoditsya v dve smeny; pervaya from 10:00 to 14:00 1 squad.
                                              vtoraya from 14:00 to 18:00 2 squad.
09:30-10:00 registration 1 skvoda.
10:00-14:00 strelyaet 1 squad.
13:30-14:00 registration 2 skvoda.
14:00-18:00 strelyaet 2 squad.


!!! V STOIMOST UChASTIYa VKhODIT 120 PATRONOV 9Kh19 !!!


Prematch

Squad 1

Papulovskaya N.I. (RU, open/minor)

Boyko N.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Kotov A.S. (RU, open/minor)

Smirnov I.S. (RU, rifle 9x19/minor)

Akhmetov Z.S. (RU, rifle 9x19/minor)

Chebrov M.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Dukhovskiy N.V. (RU, rifle 9x19/minor)

Termishev E.O. (RU, open/minor)

Lukyanov N.N. (RU, open/minor)

Kazagachev A.S. (RU, open/minor)

Squad 2

Zakharenko A.A. (RU, open/minor)

Kolobov A.V. (RU, open/minor)

Smetanin O.A. (RU, open/minor)

Amosov K.A. (RU, open/minor)

Erygin R.Yu. (RU, open/minor)

Kisel E.A. (RU, rifle 9x19/minor)

Boyarintsev M.A. (RU, rifle 9x19/minor)

Waiting list

Krivoshapkin A.I. (RU, rifle 9x19/minor)

Shemin D.S. (RU, open/minor)

You should authorize to register on matches and/or change your profile details.

« back to the match calendar

Blog about practical shooting   About project   FAQ   Help   Matches results   Tickers   Kalendar v forme iCal       Feedback form   Privacy policy   Terms of use © 2011-2018 Elgoda UAB